Strona główna » Monitory interaktywne » Monitor interaktywny EPAX Proactive V4 880T-75S-M
Monitor interaktywny EPAX Proactive V4 880T-75S-M
Nasz hit
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 3 dni
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Gwarancja producenta 60 miesięcy
Podana cena dotyczy: zakupu z 0% VAT - dla placówek oświatowych.
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
  • Opis produktu
  • Akcesoria (9)
  • Produkty powiązane (2)
  • Do pobrania (1)
Nowa seria cenionych interaktywncy monitorów EPAX Proactive na rok 2026 w wersji V4.
Podstawowe parametry
  • Przekątna obrazu - 75 cali
  • System operacyjny - najnowszy Android ™ 14.0
  • Rozdzielczość - 4K Ultra HD (3840 × 2160)
  • Głośniki:  2 x 20 W oraz 1 x 20 W subwoofer
  • Pamięć RAM 8GB
  • Pamięć ROM 128 GB
  • Żywotność panelu: 50 000 godz.
  • Ilość obsługiwanych jednocześnie punktów dotyku - 40 pkt w systemie Android, 50 pkt. Windows
  • Technologia Zero-Bonding (brak zjawiska paraleksy)
  • Ochrona oczu poprzez redukcję efektu migotania DC Dimming
  • Filtr światła niebieskiego
  • Funkcja OCR (rozpoznawanie i konwersja tekstu)
  • Wbudowane oprogramowanie wspierające system bezprzewodowej łączności
  • Gwarancja 60 miesięcy
  • OPCJONALNIE: Możliwość zainstalowania komputera Windows typu OPS
NAJNOWSZY ANDROID 14.0
PAMIĘĆ RAM ROM
Ponadnormatywna pamięć w monitorach edukacyjnych: 8GB RAM oraz 128GB ROM.
Technologia Zero-Bonding
Funkcja OCR (Optical Character Recognition)
Filtr światła niebieskiego i ochrona wzroku - w trosce o Twoje oczy
Wbudowany filtr światła niebieskiego redukuje migotania oraz reguluje jasność. Funkcja ta ma na celu
zmniejszenie negatywnego wpływu ekranów na oczy użytkownika.
Pisanie na podzielonym ekranie
Ekran monitora możemy podzielić na 2/3/4 powierzchnie robocze.
Twoje ulubione aplikacje
Użytkownicy naszych urządzeń mogą rozwijać swoje monitory o ulubione aplikacje, np. Kahoot!
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:
Małgorzata Kołodziej
Dyrektor Handlowy
malgorzata.kolodziej@epax.pl
tel. 533 331 456
Podstawa jezdna do monitorów 55" - 100", 120kg/10 kg półka
szt. Do koszyka
Komputer OPS i5-1250PE/8GB/256GB/Win11Pro
szt. Do koszyka
Podstawa jezdna do monitorów 55" - 90"
Elektryczny statyw mobilny FL55-875BL1 Neomounts
Stacjonarne szkolenie z obsługi monitora interaktywnego
Kabel HDMI Premium 4K UltraHD - 7,5m
Przedłużacz aktywny kabla USB o 5m
Kabel Zasilający 5m
Kabel Zasilający 5m
Uchwyt ścienny DB-04 do monitora 75" - 86", do 100kg