P.H.U. EPAX | Monitor dotykowy Avtek
2236
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-2236,page-child,parent-pageid-342,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Specyfikacja produktowa monitora AVTEK

Najważniejsze parametry monitora AVTEK:

 

  • Przekątna: 65″ lub 75″
  • Rozdzielczość panelu: 4K – 3.840 x 2.160
  • Jasność: 300 cd/m2
  • Kontrast: 4000:1
  • Sposób obsługi: palec lub dowolny wskaźnik
  • Wbudowany system Android 7.0

TouchScreen 5 Lite to seria uniwersalnych monitorów interaktywnych marki Avtek.

 

Łączy ona znakomite parametry wyświetlania obrazu ze wszystkimi, niezbędnymi funkcjami, które powinien mieć monitor interaktywny:

ekran o rozdzielczości 4K, system Android 7.0 wraz z przydatnymi aplikacjami, funkcja bezprzewodowego przesyłania obrazu,

łączność Wi-Fi, slot do montażu komputera OPS oraz zestaw portów do podłączenia zewnętrznych urządzeń, np. komputera.

 

Seria ta idealnie zda egzamin w szkołach, gdzie stanie się multimedialnym centrum nauki w sali lekcyjnej,

umożliwiającym interakcję z wyświetlaną treścią, przeprowadzanie testów lub korzystanie z edukacyjnych aplikacji.

Specyfikacja produktowa AVTEK

 

 

Nowa generacja modułu Android w wersji 7.0 oferuje szybsze podzespoły i wyższą wersję systemu operacyjnego co sprawia, że obsługa monitora jest jeszcze bardziej płynna oraz pozwoli na zainstalowanie bardziej wymagających aplikacji.

 

 

Monitory TouchScreen 5 są w całości przygotowane do obsługi rozdzielczości 4K/UHD. Za wyświetlanie obrazu odpowiada zaawansowany panel LG o rozdzielczości 3840 x 2160 i odświeżaniu 60Hz. Na obudowie znajduje się nowe, szybsze złącze OPS dla opcjonalnego komputera oraz porty HDMI 2.0 umożliwiające podłączenie każdego nowoczesnego sprzętu.

 

 

Dzięki unikalnemu rozwiązaniu, jakim są współdzielone porty USB na froncie monitora, raz podłączona pamięć USB będzie dostępna zarówno w systemie Android, jak i wbudowanym komputerze OPS bez potrzeby przekładania pomiędzy portami.

 

 

Nowa wersja narzędzia do nanoszenia notatek umożliwia już nie tylko nanoszenie notatek na dowolny obraz czy korzystanie z monitora jak z tablicy interaktywnej, ale wyposażona jest także w dodatkowe narzędzia pomagające w prezentacjach, lekcjach i spotkaniach np. stoper, minutnik, reflektor i system do głosowania.

 

 

 

Funkcje blokowania monitora to rozwiązanie dedykowane dla środowiska szkolnego oraz sprawdzające się w zatłoczonych miejscach. USB Disk Lock pozwala zablokować monitor i odblokować jedynie po podłączeniu klucza (pamięci USB) z odpowiednim plikiem odblokowującym. Aplikacją do blokowania monitora zabezpieczymy go podobnie jak telefon na kod. Jedno i drugie rozwiązanie zabezpiecza sprzęt i dostępne na nim dane przed niepożądanym użyciem.

 

 

Monitory Avtek TouchScreen posiadają w zestawie interaktywne oprogramowanie Note dla systemu Windows, które pozwala zarówno na przygotowanie lekcji, jak i obsługę biznesowej prezentacji. Note obsługuje ten sam format plików co aplikacja białej tablicy w systemie Android, dzięki czemu ten sam plik można zacząć edytować na monitorze, a następnie dokończyć w aplikacji Note w systemie Windows.

 

 

Poza oprogramowaniem Note do monitora dołączone są dwa kolejne programy: Connect i Capture. Pierwszy służy komunikacji między urządzeniem mobilnym a komputerem PC i pozwala m.in. na przesyłanie obrazu w obie strony i kontrolowanie prezentacji. Sprawia to, że zdalna kontrola monitora z poziomu komputera jest prosta i intuicyjna. Z kolei Capture to przydatne narzędzie do nagrywania i edycji prezentacji czy wykładów. Pozwala na nagranie pulpitu komputera Windows i obrazu z podłączonej kamery (lub obu jednocześnie). Capture oferuje również szybką edycję materiałów, które w postaci jednego pliku wideo można zapisać, wysłać do chmury lub opublikować w serwisach takich jak YouTube.

 

W razie problemów oferujemy 2 lata serwisu wymiany One-to-One, czyli wymiany produktu na wolny od wad dokonywanej w siedzibie klienta przez Autoryzowanych Partnerów Serwisowych. Jest to rozwiązanie najbardziej komfortowe dla użytkownika, który zyskuje nie tylko czas, który musiałby poświęcić na wysyłkę uszkodzonego monitora, ale również pewność ciągłości pracy na zakupionym sprzęcie.

Specyfikacja produktowa AVTEK
Producent Avtek
Przekątna 75″
Rozdzielczość panelu 3840 x 2160 4K
Kąt widzenia 178° / 178°
Żywotność panelu 30.000 h
Grubość wzmocnionej szyby 4 mm
Kontrast 4000:1
Wejścia wideo 2 x HDMI
VGA (D-Sub15)
Wbudowany system Android
Wejścia audio Mini jack 3.5 mm
Wyjście audio Mini jack 3.5 mm
Wbudowane głośniki 2x 10 W
Dodatkowe funkcje Android OS
Menu dotykowe OSD
Slot OPS
USB Media Player
Dołączone akcesoria Pilot z bateriami
Pisaki (3 szt)
Przewód audio (5m)
Przewód HDMI (1,5m)
Przewód USB (5m)
Przewód VGA
Przewód zasilający (3m)
uchwyt montażowy ścienny
Certyfikaty CE
ISO 9001
ISO 14001
RoHS
WEEE
Gwarancja 3 lata, 2 lata na panel po bezpłatnej rejestracji na http://www.avtek.eu/warranty/
2 lata bez rejestracji