P.H.U. EPAX | Podłoga interaktywna SMARTFLOOR
2177
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-2177,page-child,parent-pageid-342,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

NIEZWYKŁA PODŁOGA INTERAKTYWNA SMARTFLOOR

 

Innowacyjny SmartFloor to zbiór angażujących historii do zabawy i nauki, gier logicznych, zadań z programowania i łamigłówek obsługiwanych za pomocą pisaków interaktywnych.

 

A to nie koniec niespodzianek, ponieważ na użytkowników czekają kolorowanki dla najmłodszych, gry językowe, programowanie robota i wiele, wiele innych.

 

Za pomocą specjalnego pisaka interaktywnego możemy wyczarować to, co podpowiada wyobraźnia – malować, rysować, pisać czy grać.

 

Podłoga reaguje także na ruch i obu tym rodzajom interakcji dedykowane są specjalne pakiety aplikacji.

DLA KOGO?

 

SmartFloor ma na celu wspieranie rozwoju intelektualnego i ruchowego dzieci w różnym wieku – przedszkolnym i szkolnym.
Zawiera szereg aplikacji edukacyjnych dostosowanych do wieku oraz możliwości psychofizycznych dziecka
na danym etapie rozwoju. SmartFloor to również doskonałe narzędzie do rehabilitacji osób starszych!

PISAKI INTERAKTYWNE

 

To zupełnie nowy sposób interakcji! Kto weźmie pisak do ręki, ten może się spodziewać, że niechętnie się z nim rozstanie. Pisaki interaktywne dostarczają zupełnie innego poziomu wrażeń niż tradycyjna podłoga interaktywna. Z ich pomocą można nie tylko rysować, kolorować czy pisać.

Pisaki zastąpią niemal każdy rekwizyt w grze interaktywnej!

PAKIETY APLIKACJI

 

Mocną stroną SmartFloor są bogate zestawy gier i zabaw. Przy zakupie interaktywnej podłogi klient otrzymuje na start 62 aplikacje wchodzące w skład pakietów. Są one przeznaczone dla 3-latków, 6-latków oraz dzieci starszych. Zabawy wspomagają rozwój i naukę dziecka. Ćwiczą koordynację wzrokowo-ruchową, wyobraźnię i logiczne myślenie. Dostarczają wielu emocji i niezapomnianych wrażeń.