P.H.U. EPAX | Referencje
1913
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1913,page-child,parent-pageid-342,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Nasze referencje

Miejskie Centrum Oświaty w Tychach


Szkoła Podstawowa im. F. Rducha w Bełku


“Firma P.H.U EPAX od kilku lat współpracuje ze Szkołą Podstawową im. F. Rducha w Bełku. Przez ten okres firma dostarczyła, zainstalowała i skonfigurowała w placówce sprzęt o wartości 93 200,88 zł. 

 

Polecam firmę P.H.U. EPAX jako kompetentnego partnera w zakresie urządzeń drukujących i sprzętu audiowizualnego. Dotychczasowa współpraca jest bardzo udana.

Zespół Szkół im. Poległych na Pasternioku w Orzeszu


“Dyrekcja Zespołu Szkół im. Poległych na Pasternioku w Orzeszu pragnie złożyć serdeczne podziękowania przedsiębiorstwu P.H.U. EPAX za zrealizowanie dostawy i montażu sprzętu (…). Firma od wielu lat współpracuje z naszą placówką w zakresie obsługi informatycznej.

 

Z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę P.H.U. EPAX wszystkim tym, którzy poszukują profesjonalnego partnera do współpracy.”

Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej w Rybniku


“Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej potwierdza należyte wykonanie przez firmę P.H.U. EPAX dostawy i instalacji czterech monitorów interaktywnych SMART Board MX165 wraz z podstawami mobilnymi. (…)

 

Współpraca z P.H.U. EPAX układa się nienagannie, a terminowość dostaw, jakość dostarczonego sprzętu, zaoferowane warunki gwarancji oraz fachowość personelu dają nam podstawę do udzielenia stosownych referencji i deklaracji dalszej współpracy.

 

Śmiało możemy polecić firmę P.H.U. EPAX, jako godnego partnera, świadczącego usługi w dziedzinie urządzeń audiowizualnych.

Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi w Zabrzu


“Firma P.H.U EPAX współpracowała ze Szkołą Podstawową nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Zabrzu w zakresie zakupu tablicy interaktywnej myBoard z projektorem ultrakrótkoogniskowym oraz dwóch tablic myBoard. Zainstalowane urządzenia zostały zakupione z dotacji rządowego programu „Aktywna Tablica.

 

Firma solidnie i terminowo wywiązała się z tego powierzonego zadania. Dotychczasowa współpraca przebiegła bez zastrzeżeń.

Filomata sp. z o.o. w Gliwicach


Dostarczony sprzęt jest najwyższej jakości. Kontakt z firmą był na wysokim poziomie, obsługa solidnie wykonała powierzone im zadania, a czas oczekiwania był niezwykle krótki.

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 9 w Żorach


“Dyrektor oraz grono pedagogiczne ZSP Nr 9 w Żorach pragnie złożyć podziękowania firmie P.H.U. EPAX za rzetelną pracę oraz profesjonalne szkolenie. Firma sumiennie wywiązała się z powierzonego zadania dostawy dwóch tablic interaktywnych firmy myBoard oraz projektorów Epson jak również instalacji i szkolenia z zakresu obsługi tych urządzeń.(…)

Dotychczasowa współpraca pozwala nam z pełnym przekonaniem polecić P.H.U. EPAX jako rzetelnego i godnego zaufania wykonawcę.”

Szkoła Podstawowa nr 7 w Czerwionce Leszczyny


“Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7 dziękuje firmie P.H.U. EPAX za wzorową współpracę z pracówką przy programie „Aktywna Tablica”. 

Jesteśmy zadowoleni z wykonanego zadania i polecamy innym współpracę z firmą EPAX.”

Szkoła Podstawowa im. S. Staszica w Jankowicach


Współpracuję z firmą od kilku lat w zakresie obsługi i dostaw sprzętu kopiującego i drukującego. Cenię sobie profesjonalne podejście pracowników EPAX do klienta.

Przedstawiciele firmy, z którymi miałem kontakt, są kompetentni i służą mi fachowym doradztwem. Specjaliście od napraw i konserwacji pojawiają się do 24 godzin od zgłoszenia, dokonując szybko i sprawnie wymaganych czynności.

 

Zamówienia są realizowane bezzwłocznie, a oferowany sprzęt jest bardzo dobrej jakości.”

Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy w Kobiórze


Rekomendujemy firmę P.H.U. EPAX wszystkich tym, którzy poszukują rzetelnego partnera do współpracy.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Rybniku


„Wykonawca należycie wywiązał się z zawartej umowy.

Szkoła Podstawowa nr 20 im. M. Konopnickiej w Rudzie Śląskiej


Dostawa, instalacja i szkolenie przebiegły bez problemów. Polecamy P.H.U. EPAX jako solidnego i rzetelnego dostawcę. Współpraca przebiegła bez zarzutów.

Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 2 w Gliwicach, Szkoła Podstawowa Nr 12


“Dostawa oraz usługi wykonane przez pracowników firmy P.H.U. EPAX

były zrealizowane terminowo, zgodnie z warunkami określonymi w zamówieniu oraz naszymi oczekiwaniami. Dotychczasowa współpraca przebiega bez zastrzeżeń.”

Prywatna Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa w Rybniku


Współpraca przebiega pomyślnie, sprzęt jest dobrej jakości, a obsługa solidnie wykonuje powierzone im zadania.”

Szkoła Podstawowa nr 8 im. B. Chrobrego w Orzeszu-Mościskach


Zakupiony sprzęt pochodził z dotacji rządowego programu „AKTYWNA TABLICA”. Współpraca z firmą P.H.U. EPAX przebiegła bez zastrzeżeń.”