Pracownie językowe - P.H.U. EPAX
381
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-381,page-child,parent-pageid-342,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,columns-4,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Zainstalowana przez nas pracownia językowa w Szkole Podstawowej w Orzeszu

Pracownie językowe

Nowoczesna pracownia językowa umożliwia szybkie i skuteczne przyswajanie języków obcych z wykorzystywaniem technologii informacyjno – komunikacyjnej.  Koncentruje uwagę uczniów, zmuszając do skupienia się na ćwiczeniach. Umożliwia swobodny, głośny trening wymowy przez dialogi udoskonalające mowę i przełamujące naturalny opór do rozmów w obcym języku.

Zastosowanie nowoczesnych urządzeń to efekt zachęty dla uczniów – efektowne zajęcia będą szybciej zapamiętane. Z pracownią językową skuteczność przyswajania nowej wiedzy zwiększa się nawet o kilkadziesiąt procent w stosunku do tradycyjnego nauczania. Nasze pracownie to gwarancja funkcjonalności, jakości i trwałości.

Oferowane przez nas pracownie językowe mogą być oparte o mobilną pracownię komputerową lub dedykowane do samodzielnej pracy z modułami cyfrowymi. Skontaktuj się z nami, aby zobaczyć dostępną kolekcję!

  • Meble. Pracownie składają się z atrakcyjnych wizualnie, wysokiej jakości stołów, aranżowanych według uznania – w podkowę z łukowymi narożnymi stolikami bądź też w np. 4 osobowe stoliki ustawione równolegle względem siebie. Jest możliwość swobodnego wyboru kształtu oraz koloru mebli. 
  • Słuchawki. Solidne i trwałe słuchawki odporne na mechaniczne uszkodzenia. Optymalne rozwiązanie dostosowane do potrzeb i możliwości  szkolnych.