Pracownie komputerowe - P.H.U. EPAX
383
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-383,page-child,parent-pageid-342,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,columns-4,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Pracownie komputerowe

Mamy doświadczenie w doradztwie, wyposażaniu i serwisowaniu pracowni komputerowych. Nasza oferta zapewnia szkołom nowoczesne pracownie, a jednocześnie nie wymaga wielkich inwestycji.

Proponujemy modernizację istniejących pracowni lub zaprojektowanie nowych rozwiązań w zależności od potrzeb*

* dostawy z 0% VAT

ZARZĄDZANIE PRACOWNIĄ KOMPUTEROWĄ

Oprogramowanie do zarządzania pracownią komputerową pozwala na kontrolowanie pracy uczniów z wykorzystaniem pracowni mobilnej poprzez pogląd monitorów, możliwość przejęcia kontroli nad komputerem itp. Oprogramowanie do zarządzania pracownią komputerową pozwala również na zbieranie i analizowanie odpowiedzi za pomocą modułu testów.

BEZPIECZNA SIEĆ SZKOLNA

Posiadamy doświadczenie w projektowaniu i instalowaniu niezawodnych oraz bezpiecznych sieci przewodowych i bezprzewodowych. Wysokodajna i prawidłowo pracująca sieć szkolna jest niezbędna do wykorzystania technologii informacyjno – komunikacyjnych w edukacji.

ZAPROGRAMUJ ROBOTA

Nauka programowania uczy nie tylko wiedzy informatycznej,
ale również rozwija logiczne myślenie, kreatywność, pomysłowość.