Usługi instalacyjne - P.H.U. EPAX
387
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-387,page-child,parent-pageid-342,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,columns-4,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Usługi instalacyjne

Dostawa, montaż, uruchomienie urządzeń i szkolenie użytkowników!

W ramach dostawy urządzeń wykonawca musi zapewnić transport urządzeń we wskazane miejsce (szkoła), zainstalować i uruchomić urządzenia oraz przeszkolić użytkowników (co najmniej jedną osobę) według poniższych wytycznych:

 

Instalacja tablicy interaktywnej, projektora ultra krótkoogniskowego:

 • Instalacja tablicy na uchwycie producenta, projektor zainstalowany na uchwycie ściennym.
 • Wszystkie przewody niezbędne do prawidłowego funkcjonowania zestawu poprowadzone w listwach instalacyjnych w pobliże biurka nauczyciela z jednej strony oraz podłączone do projektora (HDMI) i tablicy interaktywnej (USB) z drugiej strony.
 • Projektor i tablica podłączona do zasilania.

 

Uruchomienie:

 • Wykonawca uruchamia i kalibruje ze sobą urządzenia,
 • Na komputerze dostarczonym i oprogramowanym przez użytkownika uruchamia program interaktywny i wykonuje co najmniej: napisanie pisakiem elektronicznym nazwy szkoły, przeniesienie napisanego obiektu w inny rejon tablicy, dodanie dowolnego obrazka z galerii
 • Odtwarza dźwięk z komputera na podłączonych głośnikach.

 

Instalacja głośników do tablic interaktywnych:

Wykonawca zapewnia kable sygnałowe o odpowiedniej długości.

 

Szkolenia z obsługi urządzeń interaktywnych i audiowizualnych:

Treści szkolenia muszą obejmować co najmniej:

 • elementy multimedialnego zestawu interaktywnego,
 • sposób uruchomienie zestawu,
 • sposób wykonania kalibracji tablicy,
 • zasady bezpiecznej pracy z zestawem prezentacyjnym
 • wykonanie przez użytkownika co najmniej: napisanie pisakiem elektronicznym nazwy szkoły, przeniesienie napisanego obiektu w inny rejon tablicy, dodanie dowolnego obrazka z galerii, uruchomienie prawego przycisku myszy
 • przekazanie informacji o dostępnych bezpłatnych zasobach internetowych wykorzystywanego oprogramowania (gotowe lekcje, dodatkowe materiały szkoleniowe, strony społecznościowe).

Nasze referencje

W 2017 roku w ramach programu „Aktywnej Tablicy” zrealizowaliśmy dostawy do ponad 40 szkół na terenie województwa śląskiego. Zamieściliśmy niektóre z naszych referencji:

“Dyrekcja Zespołu Szkół im. Poległych na Pasternioku w Orzeszu pragnie złożyć serdeczne podziękowania przedsiębiorstwu P.H.U. EPAX za zrealizowanie dostawy i montażu sprzętu zakupionego w ramach Rządowego programu (…). Firma od wielu lat współpracuje z naszą placówką w zakresie obsługi informatycznej. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę P.H.U. EPAX wszystkim tym, którzy poszukują profesjonalnego partnera do współpracy.”

 

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 9 w Żorach


“Firma P.H.U. EPAX sumiennie wywiązała się z powierzonego zadania dostawy dwóch tablic interaktywnych i projektorów jak również późniejszej instalacji I szkolenia z zakresu obsługi tych urządzeń. (…) Dotychczasowa współpraca pozwala nam z pełnym przekonaniem polecić P.H.U. EPAX jako rzetelnego i godnego zaufania wykonawcę.

Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 2 w Gliwicach, Szkoła Podstawowa Nr 12


“Dostawa oraz usługi wykonane przez pracowników firmy P.H.U. EPAX były zrealizowane terminowo, zgodnie z warunkami określonymi w zamówieniu oraz naszymi oczekiwaniami. Dotychczasowa współpraca przebiega bez zastrzeżeń.

Szkoła Podstawowa Nr 24 im. N. Kroczka w Zabrzu


“Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 24 w Zabrzu oświadcza, że w miesiącu grudniu 2017 firma P.H.U. EPAX zrealizowała na terenie placówki dostawę i montaż sprzętu pochodzącego z programu dotacji „Aktywna Tablica”. Firma starannie wywiązała się z tego zadania. Dziękujemy za współpracę.

Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy w Kobiórze


“Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Kobiórze potwierdza wykonanie przez firmę P.H.U. EPAX instalacji zestawów interaktywnych w naszej jednostce. Zestawy te zostały zakupione w ramach dotacji  z programu „Aktywna Tablica”. Rekomendujemy firmę P.H.U. EPAX wszystkich tym, którzy poszukują rzetelnego partnera do współpracy.