P.H.U. EPAX | Cyfrowy flipchart SAMSUNG FLIP 2!
367
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-367,page-child,parent-pageid-385,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Interaktywna cyfrowa tablica SAMSUNG FL!P WM55R

Czas papierowych flipchartów dobiegł końca!

interaktywna, mobilna tablica jest idealnym rozwiązaniem na spotkania biznesowe, burze mózgów oraz do pracy w salach konferencyjnych.

 

Flip z pewnością podniesie jakość Twoich spotkań biznesowych!

Zobacz filmik o możliwościach wykorzystania nowego monitora FL!P!

Przekształć dowolną przestrzeń w salę konferencyjną!

SAMSUNG FLIP pozwala na przekształcenie każdej przestrzeni w Twoje osobiste biuro lub w pełni komfortową salę konferencyjną! Zorganizuj spotkanie biznesowe w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu dzięki cyfrowej tablicy o wielkości 55 cali na przenośnym stojaku!

Na tablicy interaktywnej FLI!P można:

  • Prowadzić spotkania biznesowe, konferencje
  • Wyświetlać profesjonalne prezentacje
  • Organizować szkolenia i warsztaty
  • Tworzyć nowe projekty biznesowe
  • Udostępniać obrazy i filmy
  • Pisać, podkreślać, nanosić komentarze
  • Łączyć się z komórkami, laptopami
  • Importować i eksportować dane
  • Zapisywać notatki i przesyłać je uczestnikom

Zwiększa koncentrację i zaangażowanie uczestników podczas Waszych spotkań!

Notatki ze spotkań można tworzyć w różnych formatach i po zakończeniu spotkania

udostępniać je kanałami mobilnymi i cyfrowymi nie tylko uczestnikom,

ale i również osobom, które z różnych powodów na spotkaniu nie mogły się pojawić.

SAMSUNG FL!P posiada wygodny tryb obracania ekranu

oraz ergonomiczny stojak.

Pracuje w pionie jak i w poziomie, w wersji tablicy białej lub czarnej i jest mobilny.

Zaprezentuj owoce swojej pracy w dowolnym miejscu! Dzięki łatwej komunikacji z cyfrowym urządzeniem FL!P możesz przedstawić swoją prezentację współpracownikom nie rezygnując z komfortu!

Rysuj, pisz i inspiruj innych!

Z flipchartu mogą korzystać równocześnie cztery osoby i wprowadzać swoje komentarze za pomocą rysika dołączonego do zestawu lub dowolnego przedmiotu.

 

Korzystaj z odręcznego, płynnego pisania na uniwersalnej tablicy cyfrowej, która posiada szeroką gamę kolorów, stylów i grubości rysika. 

Nowoczesna technologia dotykowa

Użytkownicy cyfrowej tablicy mogą po niej pisać i rysować bez zakłóceń, zupełnie jak na tradycyjnym papierze. Dzieje się tak za sprawą technologii InGlass™  która eliminuje jakiekolwiek opóźnienia i umożliwia reakcję w czasie rzeczywistym. 

Stwórz własne dzieło!

W trybie pędzla Samsung Flip rozpoznaje szeroki zakres grubości, tak aby użytkownik mógł swobodnie tworzyć sztukę z każdym pociągnięciem pędzla. Tryby malowania wodą i olejem pozwala na tworzenie w różnych teksturach i stylach, podczas gdy Flip udostępnia pełną paletę żywych kolorów, dając również możliwość dowolnego ich mieszania.

 

Nowoczesna jakość wyświetlanych obrazów!

Dzięki niesamowitej rozdzielczości UHD 3840×2160  Samsung Flip zapewnia czytelne i wyraźne wyświetlanie obrazów, bez względu na środowisko pracy czy inne uwarunkowania otoczenia. Wysoka jakość obrazu pozwala to na wykorzystywanie realistycznych materiałów wizualnych!

Samsung Flip niezależnie od pomieszczenia oferuje najwyższą jakość wyświetlanych treści. Wbudowane czujniki, wspierane przez system Tizen 5.0, automatycznie aktywują wyświetlacz po stuknięciu w ekran.

Edytuj obrazy

Z Samsung Flip użytkownicy szybko i łatwo mogą wybierać, przenosić, przycinań, przechwytywać i edytować dowolny obraz. Każdy obraz można również scalić do rolki za pomocą jednego kliknięcia przycisku, co pozwala na jego edycję lub usunięcie.

Odpowiedni dla wszystkich potrzeb biznesowych

Samsung Flip może być używany do wielu zastosowań biznesowych- na przykład jako kalendarz, harmonogram czy notatnik. Idealnie dopasowuje się do potrzeb, co umożliwia użytkownikom na wykorzystanie Flipa na różne sposoby.

Łatwość w zarządzaniu Twoimi treściami!

Czas papierowych flipchartów dobiegł końca!

 

Nie musisz już męczyć się z papierowymi flipchartami! Nie musisz martwić się o odnalezienie potrzebnego arkuszu z tematem do dyskusji!

 

 

Tworzenie oraz przewijanie notatek o objętości do 20 cyfrowych stron jest bardziej naturalne!

Podłącz Flipa na różne sposoby

Klient może w dowolny sposób połączyć się z monitorem- przez złącza USB, HDMI, NFC czy udostępnianie ekranu.

 

Wybór złączy można rozszerzyć dzięki podstawce, którą należy dokupić osobno.

Funkcja touch out

Kontrola treści w czasie rzeczywistym jest możliwa dzięki synchronizacji urządzeń osobistych z Samsung Flip. Wszelkie zmiany wprowadzone na wyświetlaczu Flipa będą odzwierciedlone na połączonym urządzeniu i odwrotnie.

Sterowanie dotykowe jest możliwe tylko przy podłączeniu USB i UIBC urządzenia mobilnego z systemem Android ( od 2016 lub nowszym). Obsługiwane są również komputery z systemem Windows 10.

Łączność z dowolnego miejsca

Samsung Flip umożliwia użytkownikom zdalne podłączenie komputera do tablicy, co oznacza, że spotkanie może odbyć się bez komputera, a klawiatura Bluetooth, mysz i głośnik mogą zostać połączone bezpośrednio z wyświetlaczem.

FL!P WiFi out!
Otwórz i udostępnij

Duża liczba odbiorców

Wbudowana funkcja WiFi out umożliwia udostępnianie obrazu tworzonego na Flipie na urządzenia zewnętrzne,
takie jak: projektor, monitor wielkoformatowy czy ścianę LED, dzięki czemu można używać Flipa również podczas dużych spotkań i konferencji.

Nowy design FL!P

Nowy, smukły stand dla Flipa został zaprojektowany tak, aby sprawić, by praca z monitorem była jeszcze przyjemniejsza, zapewniając dużą elastyczność regulacji monitora.

P.H.U. EPAX jako autoryzowany partner Samsunga

przy zakupie zapewnia dostawę na koszt sprzedającego oraz stałą opiekę i wsparcie techniczne.