P.H.U. EPAX | Wydruki pod kontrolą
308
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-308,page-child,parent-pageid-241,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

IDC MarketScape: Światowa ocena dostawców usług obiegu dokumentów

Xerox liderem rankingu IDC WW MarketScape 2016 w kategorii usług zarządzania obiegiem dokumentów.

 

Z dumą informujemy, że firma Xerox została uznana za zwycięzcę rankingu usług zarządzania obiegiem dokumentów IDC WW MarketScape. Według raportu Xerox jest jedynym producentem sprzętu do drukowania, który posiada specjalny dział firmy oferujący usługi wspierające obieg dokumentów.

 

W raporcie przytoczono następujące atuty firmy Xerox:

 

 • „Xerox ma dobrze rozwiniętą strategię obiegu dokumentów, wizję na przyszłość oraz plany fuzji i przejęć mające wypełniać luki w ofercie i zapewnić stały rozwój. Strategia firmy uwzględnia również ekspansję geograficzną, stałą rozbudowę zespołów usługowo-doradczych oraz dalszy rozwój kanałów pośrednich”.
 • „Xerox ma bogatą ofertę w zakresie organizacji obiegu dokumentów, w tym autorskie narzędzia do analizy i organizacji pracy grupowej. Firma skutecznie wykształciła kluczowe zasoby pozwalające formułować atrakcyjną ofertę dla szerokiego kręgu odbiorców biznesowych i dla kluczowych branż o strategicznym znaczeniu dla rozwoju firmy”.

 

Raport IDC MarketScape potwierdza pozycję firmy Xerox jako wieloletniego lidera na rynku. Jest to efekt systematycznego wzrostu oraz przemyślanej oferty usług i oprogramowania, które zapewniają klientom najwięcej korzyści i są najlepiej dopasowane do ich potrzeb.

Model oceny dostawców stosowany w raporcie IDC MarketScape bazuje na analizie ogólnej konkurencyjności dostawców branży technologicznej na danym rynku. Wykorzystano przy tym ścisłą metodę punktacji w oparciu o kryteria jakościowe i ilościowe, której efektem jest graficzna ilustracja pozycji każdego dostawcy na danym rynku. Ocena potencjału uwzględnia ofertę produktów, sposób wprowadzania ich na rynek oraz sposób prowadzenia działalności w perspektywie krótkoterminowej. Ocena strategii mierzy dopasowanie strategii dostawcy do oczekiwań klientów w 3-5-letnich ramach czasowych.

O firmie XEROX

Xerox ma swój skromny, lecz niezaprzeczalny wkład w rozwój świata. Wykorzystując nasze doświadczenie z zakresu obrazowania, procesów biznesowych, analizy i automatyzacji oraz gruntowną znajomość naszych odbiorców, projektujemy procesy zapewniające wyższą produktywność, skuteczność i personalizację. Nasi pracownicy tworzą ważne innowacje i opracowują usługi biznesowe, sprzęt do drukowania, oprogramowanie i rozwiązania, które przynoszą odczuwalną zmianę dla naszych klientów oraz ich klientów w 180 krajach.

 

Zachęcamy do kontaktu pod numerem +48 508 172 544, aby bliżej zapoznać się z usługami zarządzania drukiem Xerox®.

Druk poufny / podążający

Pomożemy Ci zwiększyć wydajność pracy z dokumentami. Uprościmy i przyspieszymy pracę Twoich pracowników oraz zminimalizujemy koszty organizacji. Wszystko to dzięki narzędziom zabezpieczającym, drukującym, skanującym oraz kontrolującym koszty i monitorującym stan urządzeń.

 

Zwiększ bezpieczeństwo Twoich dokumentów dzięki wydrukom podążającym!

 

Oferujemy swoim Klientom współpracę w zakresie świadczenia rozszerzonych usług w zarządzaniu środowiskiem wydruku.

Usługi uwzględniają:

 • audyt środowiska wydruku
 • współtworzenie strategii i reguł drukowania
 • zdalne monitorowanie urządzeń drukujących
 • monitorowanie powiadomień o materiałach eksploatacyjnych i proaktywną ich dostawę
 • zdalne rozpoznawanie usterek sprzętowych i usuwanie ich w krótkim czasie
 • raportowanie stanów liczników
 • zestawienia analityczne

Oprogramowanie do zarządzania drukiem

DocuProfessional to system służący do kontroli wydruku, kopiowania i skanowania na urządzeniach wielofunkcyjnych Xerox. Program daje możliwość kontroli wykonywanych zadań, umożliwia firmie obniżenie kosztów wydruku, zwiększenie bezpieczeństwa i poufności wydruku, optymalizację procesu produkcji dokumentów.

System DocuProfessional składa się z podstawowych trzech modułów:

Aby odblokować urządzenie należy wpisać kod PIN bądź użyć karty dostępowej. Dostęp do urządzenia jest zabezpieczony.

Poufność wydruku jest zagwarantowana koniecznością autoryzacji. Odebranie wydruku z dowolnego urządzenia podłączonego do systemu odbywa się wyłącznie poprzez autoryzację.

Funkcja raportowania umożliwia uzyskanie raportów ilościowych i kosztowych (szczegółowych informacji o wydrukach, skanach oraz skopiowanych dokumentach). Pozwala również na wgląd w pełną historię pracy.

Dodatkowe dwa moduły:

 • MODUŁ SKANOWANIA – możliwość przesłana zeskanowanych dokumentów na e-mail bądź do folderu zalogowanego użytkownika. To moduł bezpłatny dostępny razem z modułem autoryzacji.

 

 • MODUŁ OCR – możliwość skanowania dokumentów do formatów edytowalnych m.in. Excel, Word. Moduł dodatkowo płatny.

Bezpieczeństwo:

Moduł autoryzacji pozwala na blokadę dostępu do urządzenia osobom nieupoważnionym. System wyświetla jedynie prace zalogowanego użytkownika na urządzeniu. Użytkownik ma pełną kontrolę nad: kopiowaniem, drukowaniem i skanowaniem dokumentów. Komunikacja pomiędzy urządzeniem a systemem odbywa się poprzez protokół SSL.

 

Wygoda:

System umożliwia podgląd pierwszych stron dokumentów, wydrukowania wszystkich lub tylko wybranych prac, a także na zmianę parametrów wydruku przy urządzeniu. Wydrukowane prace można odbierać na dowolnym urządzeniu Xerox (które jest podłączone do systemu).

 

Panel  administracyjny pozwala na zarządzanie Twoją pracą:

 • zarządzanie urządzeniami i grupami urządzeń
 • zarządzanie użytkownikami i grupami użytkowników
 • konfiguracja systemu
 • system raportowania
 • integracja systemu z panelem administracyjnym dostępnym przez interfejs webowy
 • zarządzanie szablonami skanowania
 • pełny monitoring pracy (zarządzanie pracami: ulubione, historia, usuwanie)
 • możliwość definiowanie polityki wydruku (tworzenie zasad: drukowania, kopiowania, skanowania)
Autoryzacja maszyny
Generowanie raportu
Raportowanie ilościowe i kosztowe

Urządzenia Xerox współpracujące z DocuProfessional

URZĄDZENIA XEROX A4:

Xerox Phaser 3635MFP S/X

Xerox WC 3655, WC 6655

Xerox Versalink: B400, C400, B405, C405

URZĄDZENIA XEROX A3:

Xerox WorkCentre 53xx, 57xx, 58xx, 59xx

Xerox WorkCentre 7120/25, 7220/25, 73xx,

Xerox WorkCentre 74xx, 75xx, 76xx, 77xx, 78xx, 79xx

Xerox Color 550/560, 4112/4127

Xerox Versalink B70XX/C70XX

Xerox Altalink B80XX / C80XX

Dlaczego DocuProfessional ?

 • polski produkt – polskie wsparcie serwisowe
 • bezpośrednie wsparcie dla klienta końcowego
 • proste i elastyczne licencjonowanie
 • przyjazny konfigurator
 • najważniejsze funkcje systemów zarządzania wydrukiem
 • możliwość dostosowania systemu pod wymagania klienta
 • bardzo dobra oferta cenowa